Під час Велодня велосипедисти планують встановити новий рекорд України
18 травня 2015 15:21 Спорт
Під час Велодня велосипедисти планують встановити новий рекорд України Ювілейний, десятий, Велодень відбудеться у Харкові 24 травня.

Як повідомив сьогодні, 18 травня, у прес-центрі Харківської міської ради заступник міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, щороку цей традиційний захід збирає все більше і більше любителів велосипедного спорту. Цього року організатори сподіваються, що в заході візьмуть участь близько 10 тис. велосипедистів. Сам велопарад пройде в рамках Всеукраїнського велодня, запланованого на 30 травня.

Колона велосипедистів проїде за наступним маршрутом: пл. Свободи - пр. Леніна - вул. Отакара Яроша - канатна дорога - вул. 23 серпня - пр. Леніна - пл. Свободи. Супроводжуватимуть спортсменів співробітники ДАІ.

Збір учасників велопараду - о 10:00 на пл. Свободи, старт - о 11:00. З 12:00 до 15:00 на площі буде організована культурно-спортивна програма, під час якої для дітей і дорослих проходитимуть конкурси, ярмарок і т.п. Організатори заходу просять харків'ян не тільки взяти участь у Велопараді, а й надати волонтерську допомогу. Щоб допомогти, необхідно прийти на захід за годину-півтори до старта. Також для проведення Велодня потрібні регулювальники - люди, які регулюватимуть потоки велосипедистів.

В рамках цього заходу планується побити рекорд України у створенні рухомої фігури велосипеда з найбільшої кількості велосипедистів. Чинний рекорд становить 1587 чоловік і належить Чернігову. Для реалізації цього масштабного проекту організатори розраховують зібрати до 3 тис. учасників «на колесах», яким після реєстрації будуть надані всі необхідні інструкції.

Організаційний комітет Велодня проводить реєстрацію всіх бажаючих встановити новий рекорд. Зареєструватися можно тут.

Нагадаємо, що щорічний Велодень проводиться в Харкові з 2006 року для популяризації здорового і активного способу життя та екологічної альтернативи міському автомобілю. Торік в IX Велодні взяли участь 5 тис. велосипедистів. Учасники подолали дистанцію 4 км, проїхавши по пр. Леніна - від пл. Свободи до вул. 23 Серпня і назад.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини