Під час теракту біля Палацу спорту вибухнула протипіхотна міна - прокуратура
23 лютого 2015 15:05 Офіційно
Під час теракту біля Палацу спорту вибухнула протипіхотна міна - прокуратура Під час теракту вчора, 22 лютого, біля Палацу спорту була підірвана протипіхотна міна з радіоуправляючим пристроєм.

Про це сьогодні, 23 лютого, під час прес-конференції повідомив прокурор Харківської області Юрій Данильченко.

Він зазначив, що тротиловий еквівалент вибуху - 2 кг. Її заклали вночі, в період - з 1 годині ночі до 4-ї ранку. Правоохоронці мають докази цього факту.

Зазначимо, раніше правоохоронці повідомляли, що подібний пристрій було підірвано під час теракту біля Московського райсуду близько місяця тому. Однак, зазначив Юрій Данильченко, біля суду було підірвано саморобний пристрій, який менш потужне, ніж те, яке було підірвано на пр. Маршала Жукова. Частину осколків міни прийняв на себе автомобіль «Газель», що проїжджав у цей час по дорозі, і це зменшило кількість постраждалих.

Як повідомив заступник генерального прокурора України Володимир Гузир, що знаходиться в Харкові, існують дві версії події. Згідно з першою, теракт здійснений для дестабілізації ситуації в регіоні організацією «Харківські партизани», згідно з другою, теракт здійснила інша організація, але теж з метою дестабілізації ситуації.

Зазначимо, вчора співробітники СБУ затримали осіб, які можуть бути причетні до підготовки та скоєння злочинів терористичної спрямованості в Харкові. «Ця група осіб була затримана, коли вони готувалися вчинити терористичний акт в клубі. На даний момент прямих доказів того, що ці особи причетні до скоєння вчорашнього теракту немає. Але в процесі розслідування вірогідність цього факту може стати очевидною », - підкреслив прокурор області.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини