Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою
24 вересня 2012 13:20
Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Меморандум про співпрацю з державою планують підписати Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників та Асоціація міжнародних перевізників, в які входить і Харків.

Про це сьогодні, 24 вересня, повідомив президент Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників в Харківській області Олександр Степков. Він зазначив, що Міністерство інфраструктури України та організації вже провели попередні переговори. «Ми повинні підписати цей меморандум найближчим часом», - підкреслив Олександр Степко.

Він розповів, що відповідну ініціативу проявили десять областей України, серед яких і харківські перевізники. Рішення про необхідність створити меморандум прийняли на громадських зборах Всеукраїнської асоціації перевізників, які відбулися 11 вересня в Ялті. Приводом стали проблеми в сфері громадського транспорту, вирішення яких перебуває в компетенції держави.

Зокрема, згідно з меморандумом, Міністерство інфраструктури України має сприяти боротьбі з нелегальними перевізниками, компенсувати проїзд пільгового контингенту в громадському транспорті, скасувати ПДВ для маршрутів приміського сполучення, заборонити роботу автобусів, які були перероблені з вантажних на пасажирські, а також надати можливість перевізникам самим встановлювати тарифи на приміські і внутрішньообласні маршрути, створити умови системи оподаткування, які надали б рівні умови для роботи перевізників різних форм власності.

Крім того, в меморандумі йдеться про допомогу держави у придбанні рухомого складу або наданні кредиту під невеликий відсоток для придбання машин, а також створення державної програми розвитку пасажирського транспорту.

У свою чергу, з урахуванням нових можливостей, які надасть міністерство, перевізники зобов'язуються збільшувати обсяги пасажирських та вантажних перевезень, оновлювати автомобільний парк і створювати нові робочі місця.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою Перевізники планують підписати меморандум про співпрацю з державою

Друкувати
Останні новини