Переселенцям із зони АТО видають ваучери на продукти
27 липня 2017 11:25 Суспільство
Переселенцям із зони АТО видають ваучери на продукти Вимушені переселенці з Донецької та Луганської областей почали отримувати в Харкові ваучери на продукти харчування і медикаменти.

Як повідомив сьогодні, 27 липня, Генеральний консул ФРН у Донецьку (офіс у Дніпрі) Вольфганг Мессінгер, проект «Заморожений конфлікт: підтримка внутрішньо переміщених осіб у Харківській області» стартував у червні цього року. Його реалізує Міністерство закордонних справ Німеччини в партнерстві з Німецьким Червоним Хрестом та Харківською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Це вже третій подібний проект. Він спрямований на підтримку понад 5 тис. внутрішньо переміщених осіб, які живуть у Харківській області. Його учасниками стали вимушені переселенці пільгових категорій - вагітні жінки, багатодітні сім'ї, одинокі матері, діти-сироти, інваліди, пенсіонери старше 65 років. В офісі Червоного Хреста по вул. Клочківській, 65 вони отримують ваучери на два місяці. Місячний ваучер - це 600 грн на продукти і 300 грн на ліки. Використати його можна в одному з харківських супермаркетів.

Вольфганг Мессінгер зазначив, що всього на ці цілі уряд Німеччини виділив 4,5 млн євро. Ваучери видаватимуть протягом 28 місяців. Також німецька сторона продовжує надавати фінансову підтримку іншим громадським організаціям, які займаються проблемами вимушених переселенців, зокрема, благодійному фонду «Карітас Харків» та благодійній організації «Харківські самаритяни».

Представники Товариства Червоного Хреста України зазначили, що у них є електронна база вимушених переселенців. Ті, хто не зареєстровані і не знали про можливість отримати гуманітарну допомогу, можуть прийти, показати документи, і їхні дані внесуть до реєстру для отримання ваучерів. Телефон для довідок: (057) 701-11-10.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини