Перерахунок за тепло харків'янам зроблять на початку опалювального сезону
14 вересня 2016 13:16 ЖКГ
Перерахунок за тепло харків'янам зроблять на початку опалювального сезону Перерахунок за тепло, спожите в січні 2016 року, КП «Харківські теплові мережі» зробить на початку нового опалювального сезону.

Про це сьогодні, 14 вересня, на сесії Харківської міської ради повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес, відповідаючи на питання депутата.

«Ви побачите перерахунок на початку опалювального сезону. Ми всі разом це проконтролюємо. Все буде в рамках чинного законодавства», - зазначив мер.

Нагадаємо, що в березні 2016 роки міська влада домоглася від Києва зменшення тарифів на тепло на 25%.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини