Переможці дитячого спортивного фестивалю відвідали дельфінарій
06 червня 2017 14:13 Спорт
Переможці дитячого спортивного фестивалю відвідали дельфінарій Переможці ІV Міського дитячого фестивалю спорту «Шлях до Олімпу» сьогодні, 6 червня, відвідали дельфінарій «Немо».

Такий подарунок їм зробили організатори фестивалю - Управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради та спортивні федерації міста.

Фестиваль проходив з 8 квітня по 4 червня з 14 видів спорту: пляжний волейбол, роллер-спорт, вільна боротьба, стрибки на акробатичній доріжці, художня гімнастика, черлідінг, настільний теніс, баскетбол, акробатичний рок-н-рол, стрибки на батуті, волейбол і міні-футбол. Всього у фестивалі взяли участь понад 5 тис. юних спортсменів.

Переможців спортивного фестивалю привітав директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

«Ви ще раз довели Україні, що Харків - спортивна столиця. Хочеться, щоб ви пронесли цей девіз через все життя. Місто пишається вами. Ми віримо, що хтось із вас досягне олімпійських вершин і залишить свій слід в історії Харкова. Спасибі всім батькам і тренерам за те, що вони завжди поруч з вами, допомагають вам добиватися перемог, вірити в себе і розвиватися», - зазначив Олексій Чубаров.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини