Педуніверситет розвиватиме співпрацю з вишами Бразилії
06 вересня 2019 16:22 Міжнародне співробітництво
Педуніверситет розвиватиме співпрацю з вишами Бразилії Представники Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди планують розпочати співпрацю з Федеральним університетом Куритиби (Бразилія).

Як повідомила сьогодні, 6 вересня, в прес-центрі Харківської міської ради секретар Почесного консула Федеративної Республіки Бразилія Катерина Чучиліна, ініціативу про співпрацю висунули представники вушу Куритиби.

За її словами, бразильські колеги зацікавлені в обміні досвідом між викладачами, науковцями та студентами університетів.

Деталі подальшої співпраці між навчальними закладами планується обговорити в ході візиту харківської делегації до Бразилії, в числі яких будуть і представники університету ім. Сковороди.

«У Педагогічному університеті є дуже цікаві програми з розвитку добросусідства між країнами, а також інклюзивні програми для студентів і дітей з «особливими потребами». Також бразильська сторона цікавиться вивченням української мови, оскільки саме в штаті Парана, де знаходиться виш, проживає безліч українців, які розмовляють на нашій рідній мові. В університеті Куритиби навіть є факультет, який вивчає українську мову. Тому вони зацікавлені у співпраці з нашими викладачами», - підкреслила Катерина Чучиліна.

За її словами, державну мову Бразилії, португальську, вивчатимуть в харківському університеті, тому співпраця між вишами дозволить залучити до Харкова зарубіжних педагогів - носіїв цієї мови.

Як зазначила Катерина Чучіліна, бажання співпрацювати з харківським вишем висловила ще низка вищих навчальних закладів бразильського штату Парана.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини