Парк Горького запрошує на зустріч Східного Нового року
31 січня 2019 16:07 Культура
Парк Горького запрошує на зустріч Східного Нового року Святкування Східного Нового року відбудеться у неділю, 3 лютого, в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

У святковому заході візьмуть участь представники в'єтнамської громади Харкова, Інституту Конфуція при Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна, представники корейської танцювальної субкультури, майстри Харківської обласної федерації Го, Сёрінзі Кемпо і школи Бусідо.

Цього дня Розважальний центр буде прикрашений китайськими ліхтариками, плетеними візерунками, сувоями з каліграфією.

Так, о 14:30 на 1-му поверсі центру розпочнеться святковий концерт. Зустрічати рік Жовтого Земляного Кабана гості парку будуть під традиційні і сучасні китайські, корейські, в'єтнамські пісні та танці. Зокрема, на гостей чекає екзотичне шоу - танець китайських левів, який є невід'ємною традицією новорічного святкування за східним календарем.

О 15:00 розпочнеться дитяча розважальна програма «Самурайская школа», після закінчення якої пройдуть показовий виступ та майстер-клас Сёрінзі Кемпо.

О 17:00 розпочнеться концертна програма, яку представлять студенти та викладачі Інституту Конфуція ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

Крім того, на 2-му поверсі пройде майстер-клас з плетіння китайських вузликів, каліграфії, а також чайна церемонія. Бажаючі зможуть зіграти в японську гру Го.

О 17:30 на головній сцені розпочнеться конкурсно-розважальна програма з різноманітними веселими завданнями. О 18:30 під тріск хлопавок і бій барабанів на центральній площі з'явиться 14-метровий китайський Дракон, який виконає святковий танець. Після цього перед гостями парку виступлять танцювальні поп-групи, а о 19:00 на головній сцені розпочнеться дискотека з азіатськими хітами.

З повною програмою святкових вихідних можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини