Парад казкових героїв і концерти: в місті відзначили День захисту дітей
30 травня 2021 21:26 Місто
Парад казкових героїв і концерти: в місті відзначили День захисту дітей Святкові заходи, присвячені Дню захисту дітей, пройшли сьогодні, 30 травня, в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького і міському саду імені Шевченка.

Обидва заходи відвідав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

В парку ім. Горького пройшли виступ циркової студії та школи карате, ілюзійне шоу, наукове шоу, концерти і ляльковий спектакль.

Також в парку Горького і саду Шевченка працювали локації «Місто твоєї суперсили». З ініціативи Ігоря Терехова в місті проходить флешмоб, присвячений Дню захисту дітей. На святкових локаціях в різних районах Харкова діти залишають на папері сліди своїх барвистих долоньок. Також у парку Горького і в саду Шевченка пройшов конкурс малюнка на асфальті «Місто майбутнього». В саду Шевченка діти малювали картини, присвячені миру і рідному місту.

На центральній алеї саду відбувся парад казкових героїв. Діти побачили персонажів улюблених мультфільмів і книг - Аладдіна, Малефісенту та ін.

З дитячим святом харків'ян привітали секретар Харківської міської ради Ігор Терехов і глави адміністрацій районів міста.

«У нас найталановитіші діти, які чудово малюють, співають, грають на різних музичних інструментах. Ви влаштували такий чудовий парад. Ми завжди будемо піклуватися про наших дітей і створювати всі умови для їхнього розвитку. Харків - найкраще місто. Зі святом всіх!» - звернувся до харків'ян Ігор Терехов.

Крім того, в саду Шевченка виступили творчі колективи, діти брали участь у конкурсах, на сцені біля фонтану пройшли дитячі вистави.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини