Пам'ятник чорнобильцям у Молодіжному парку буде оновлений
16 лютого 2016 12:17 Місто
Пам'ятник чорнобильцям у Молодіжному парку буде оновлений У зв'язку з 30-річчям аварії на Чорнобильській АЕС, яке відзначатиметься 26 квітня, в Молодіжному парку оновлять пам'ятник чорнобильцям і впорядкують прилеглу територію.

Деталі робіт, які належить виконати, обговорили сьогодні, 16 лютого, під час виїзної робочої наради.

Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, за пропозицією харківських чорнобильців біля пам'ятника з'являться дві додаткові доріжки, які виходитимуть на вул. Пушкінську. Також там встановлять 10 опор зовнішнього освітлення та висадять 50 дерев.

«Найближчим часом проектувальники обіцяють надати нам проектну документацію, тому приблизно за тиждень тут почнуться заплановані роботи. Поки ж у парку «Харківзеленбуд» проводить обрізку і видалення старих дерев. Упевнений, що все буде зроблено вчасно, і коли сюди 26 квітня прийдуть чорнобильці, то вони побачать, наскільки кращим став парк», - зазначив Віктор Кітанін.

У свою чергу головний архітектор міста Сергій Чечельницький, який є одним із авторів монумента, розповів про те, яким чином відремонтують пам'ятник.

«Бронзову фігуру просто почистять, перевірять підсвічування, а штукатурку, де потрібно, оновлять. Граніт на пам'ятнику вже почав відходити, тому його необхідно також привести до ладу. Він цілий, не тріснув, але подекуди потрібно зняти плити, почистити і встановити назад. А газон зі зворотного боку монумента ми пропонуємо армувати, щоб земля не змивалася дощем», - повідомив Сергій Чечельницький.

Довідка. Пам'ятник чорнобильцям встановлено в Молодіжному парку 23 квітня 1999 року. Знак являє собою піраміду заввишки майже 7 м, в центрі якої знаходиться скульптура пронизаної радіаційним випромінюванням людини, що летить в порожній сфері.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини