Пам'ятник у сквері Радянської України змонтують наступного року
26 жовтня 2012 13:06
Пам'ятник у сквері Радянської України змонтують наступного року Пам'ятник Борцям за встановлення радянської влади в Україні змонтують у сквері Радянської України на ХТЗ вже наступного року.
 
Про це сьогодні, 26 жовтня, під час Інтернет-конференції повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Нагадаємо, що раніше пам'ятник розташовувався на пл. Конституції. У зв'язку з її реконструкцією монумент демонтували, і було ухвалено рішення перенести його у сквер Радянської України за БК ХТЗ.

Геннадій Кернес зазначив, що в цьому сквері проведуть благоустрій, установлять дитячі майданчики, створять гідні умови для відпочинку харків'ян.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини