Отримати візу до Польщі тепер можна за новою системою реєстрації
27 січня 2017 15:06 Міжнародне співробітництво
Отримати візу до Польщі тепер можна за новою системою реєстрації Нова, спрощена система реєстрації на подачу документів для отримання польської візи почала працювати з 20 січня у візовому центрі в Харкові.

Про це сьогодні, 27 січня, на прес-конференції повідомив Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський.

За його словами, головною відмінністю від попередньої системи є те, що тепер спеціально реєструватися не потрібно. Тепер той, хто хоче отримати польську візу, повинен звернутися із закордонним паспортом у відділення «Ідея Банку» або «КредоБанку» і здійснити передоплату. Під час попередньої оплати в банку заявник отримує унікальний PTN-код, який протягом наступної доби активується через систему реєстрації. Реєстрація дати і часу подачі документів відбувається автоматично.

Під час попередньої оплати заявник також вибирає потрібний тип візи і повідомляє про дійсний номер телефону. За цим номером йому зателефонує оператор, щоб підтвердити дату і час подачі документів на отримання візи в Польщу.

Заявники, які реєструвалися за старою системою, будуть прийняті відповідно до призначеної дати реєстрації.

За словами Януша Яблонського, ця система спростить процес подачі документів і дозволить виключити всіх нелегальних посередників, які реєструються для подачі документів, а потім продають ці місця. Крім того, найближчим часом консульство розраховує збільшити штат співробітників візового центру, що дозволить приймати більше бажаючих отримати польську візу і прискорити процес її отримання. В цілому ж польський візовий центр приймає від 700 до 900 осіб в день.

Зазначимо, нову систему реєстрації ввело Посольство Республіки Польща в Україні спільно з оператором пунктів прийому візових анкет «VFS Global». Нововведення вже діє з 3 жовтня в пункті прийому візових анкет в Києві.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини