Останні дзвоники, ЗНО і канікули: у Харкові завершується навчальний рік
18 травня 2021 12:44 Освіта
Останні дзвоники, ЗНО і канікули: у Харкові завершується навчальний рік Перший тест по ЗНО харківські школярі здадуть 21 травня, а 4 червня в Харкові завершиться навчальний 2020/2021 рік.

Про це сьогодні, 18 травня, на робочій нараді у Харківській міській раді повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, щоб не втрачати навчальний день, 4 червня у школярів ще будуть уроки, а 5 червня пройдуть свята останнього дзвоника.

Ольга Деменко зазначила, що цєї п'ятниці, 21 травня, 11-класники пройдуть перше тестування ЗНО з хімії, і на наступному тижні здадуть ще три тести з іноземних мов і математики. Зокрема, 28 травня тест з математики в міських навчальних закладах здаватимуть понад 15 тис. учнів з Харківської області, в тому числі 7,5 тис. учнів з Харкова. За словами директора Департаменту освіти, в зв'язку з цим секретар Харківської міської ради Ігор Терехов підписав розпорядження, щоб скоординувати роботу всіх департаментів для забезпечення безпечного і успішного проведення ЗНО.

Також директор департаменту нагадала, що всі, хто здасть тест на 200 балів, отримають премії. Торік 26 харківських випускників отримали по 10 тис. грн за кожен 200-бальний результат із ЗНО.

«Те, що ЗНО буде успішним, ми не маємо сумніву. Не перший рік випускники Харкова займають перші позиції. Міська рада ініціювала преміювання за успішне здавання ЗНО, і цю ініціативу підтримав Президент України, який нещодавно підписав указ про те, що випускники шкіл з 200-бальними результатами отримають спеціальну стипендію», - повідомила Ольга Деменко.

Вона також нагадала, що після навчального року у харківських школах працюватимуть пришкільні оздоровчі табори

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини