ООН передала допомогу переселенцям з особливими потребами, які проживають в Харкові
10 грудня 2014 17:41 Суспільство
ООН передала допомогу переселенцям з особливими потребами, які проживають в Харкові Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) передало соціальну допомогу та будівельні матеріали для переселенців зі східних областей, які живуть у Харкові.

Одержувачі допомоги - переселенці, які приїхали до Харкова з Горлівки 30 листопада. У їх числі - п'ять людей з інвалідністю, в т.ч. паралізована жінка і чоловік з психічним розладом. Крім будівельних матеріалів для облаштування приміщення по вул. Грибоєдова, 5б/37, де оселилися жителі східних областей, ООН передала ліжка, матраци, теплі ковдри, постільну білизну та інвалідний візок.

«У зв'язку з військовими конфліктами в Донецькій і Луганській областях тисячі людей змушені покинути свої будинки. Агентство ООН у справах біженців і його партнери намагаються максимально допомогти тим, хто не в змозі подбати про себе самостійно. Ми сподіваємося, що наша допомога дозволить закінчити ремонтні роботи в будинку, де живуть люди з обмеженими потребами, як можна швидше і тим самим полегшити їм життя», - зазначив представник УВКБ ООН Сайфуллах Мехраб.

Нагадаємо, представники Агентства ООН у справах біженців 1 грудня також передали будівельні матеріали для ремонту будівлі по вул. Котлова, 7 для вимушених переселенців на суму 120 тис. грн.

Довідка. Управління Верховного комісара ООН у справах біженців забезпечує захист і допомогу біженцям у різних країнах світу. Сьогодні УВКБ ООН є одним з провідних гуманітарних агенцій світу. Організація допомагає не тільки біженцям, а й шукачам притулку, а також окремим категоріям людей, які переміщені в межах їхніх власних країн і офіційно визнані «внутрішньо переміщеними особами». У Харкові УВКБ ООН та його партнери надають ряд послуг, які включають юридичну та соціальну допомогу, а також допомогу в інтеграції вимушених переселенців.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини