Онкохворі діти з Харкова відправляться на оздоровлення до Австрії
11 квітня 2014 12:28
Онкохворі діти з Харкова відправляться на оздоровлення до Австрії 13 харківських онкохворих дітей відправляться цього літа на лікування до Австрії.
Про це повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. За її словами, рішення про лікування дітей прийняли в ході переговорів з представниками австрійської екологічної організації «Глобал 2000» Крістофом Отто і Мартіном Ашауером, які сьогодні, 11 квітня, відвідали Харківську міську клінічну дитячу лікарню №16. У ході візиту представники австрійської організації зустрілися з керівництвом лікарні, медпрацівниками та хворими дітьми.

Також Світлана Горбунова-Рубан повідомила, що скоро в лікарняних палатах з'являться нові функціональні ліжка, приліжкові тумбочки, стільці, а у медиків - необхідні матеріали для проведення аналізів. Вантаж такої гуманіарної допомоги вже отримано з Австрії та проходить митний контроль.

Зазначимо, в 2013 році курс лікування в Австрії пройшли 12 дітей з Харкова та Харківської області. Також минулого року завдяки австрійській екологічній організації «Глобал 2000» лікарня №16 отримала два вантажі гуманітарної допомоги у вигляді медичного обладнання та медичних меблів на суму понад 162 тис. грн.

Довідка. «Глобал 2000» (Відень) - австрійська неурядова екологічна організація, яка допомагає дітям, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітям з онкологічними захворюваннями. З 1992 року Харківська міська рада та австрійська екологічна організація «Глобал 2000» здійснюють міжнародний проект «Харківська дитяча лікарня №16 - допомога дітям, хворим на лейкемію». У рамках цього проекту було організовано стажування медичного персоналу в клініках Австрії (три лікарі, три медсестри), проведена реконструкція гематологічного відділення та придбано медобладнання на суму більше 100 тис. дол. Також в рамках проекту в Австрії пройшли курс лікування 300 харківських онкохворих дітей.
Друкувати
Останні новини