Онкохворі діти Харкова вирушили на оздоровлення до Австрії
19 червня 2015 14:37 Суспільство
Онкохворі діти Харкова вирушили на оздоровлення до Австрії Хворі онкологічними захворюваннями крові харківські діти сьогодні, 19 червня, вирушили на оздоровлення у місто Іббс-на-Дунаї (Австрія).

Всього в Австрію вирушило 12 дітей, з них п'ятеро харків'ян і семеро жителів Харківської області. Сьогодні о 4:30 вони виїхали автобусом з Харкова до київського аеропорту «Бориспіль» у супроводі батьків та медичних працівників. О 13:30 рейсом «Київ - Відень» вони вирушили на оздоровлення до Австрії.

Під час перебування в Австрії дітей обстежать у госпіталі Святої Анни (Відень), де вони отримають консультативну допомогу лікарів-фахівців. Також дітям за рахунок коштів приймаючої сторони буде продовжена підтримуюча терапія. Супроводжуватимуть дітей під час відпочинку та оздоровлення лікарі-гематологи Харківської міської клінічної дитячої лікарні №16.

Крім цього, в Австрії на юних харків'ян чекає і пізнавальна програма: для них проведуть різноманітні екскурсії та прогулянки. Як зазначають медики, оздоровлення та відпочинок дітей в Австрії сприяє підвищенню ефективності лікування та поліпшення психологічного стану дітей.

Довідка. Харківські діти з онкологічними патологіями проходять оздоровлення в Австрії з 1996 року в рамках програми міжнародного співробітництва між Харківською міською радою та австрійською екологічною організацією «Глобал-2000». За цей час в Європі побували 363 дитини.

Друкувати
Останні новини