Оголошено конкурс для перевізників на нові автобусні маршрути
16 лютого 2016 11:27 Інфраструктура
Оголошено конкурс для перевізників на нові автобусні маршрути Департамент інфраструктури Харківської міської ради оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Це пов'язано з введенням нових автобусних маршрутів: №26е на Олексіївці та №23е в районі ХТЗ (до міського кладовища №18).

Для роботи залучаються автобуси загальною пасажиромісткістю від 37 до 70 пасажирів. Рухомий склад повинен відповідати низці вимог, зокрема, відповідати технічним і екологічним показникам, повинен мати радіоінформаційне обладнання, автобуси повинні бути зеленого кольору. Перевізники повинні мати ліцензію на цей вид перевезень, використовувати в достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу.

Перелік документів, які претендент подає до конкурсного комітету, визначений порядком, посилання на який розміщене на сайті Верховної Ради України. Для отримання додаткової інформації можна звертатися за тел.: 760-75-15 або 737-43-96.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 1 березня. Засідання конкурсного комітету відбудеться 18 березня, початок - о 10:00 (пр. Гагаріна, 129).

З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини