Однією з потерпілих в ДТП на Сумській сестер стало краще (інформація про постраждалих)
23 жовтня 2017 12:47 Медицина
Однією з потерпілих в ДТП на Сумській сестер стало краще (інформація про постраждалих) Одна з постраждалих у ДТП на вул. Сумській Оксана Євтеева (Берченко) почала їсти і розмовляти.

Як повідомили сьогодні, 23 жовтня, в Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова, її сестра Діана як і раніше знаходиться у важкому стані. Стан ще однієї постраждалої в ДТП жінки - стабільний, вона переведена у загальну палату.

Нагадаємо, що потерпілому в ДТП 23-річному хлопцю зробили операцію в Інституті патології хребта та суглобів імені Ситенка. За словами хірурга Дмитра Прозоровського, йому виконали малоінвазивне втручання без відкритого проникнення, що дозволило уникнути масштабної крововтрати.

«Ми виконали закрите вправлення і фіксували все під контролем рентген-випромінювання на моніторі. Це найоптимальніше втручання в даній ситуації для нього, яке дозволило уникнути масивної травми, крововтрати і досить адекватно зіставити всі кісткові фрагменти. Стан зараз задовільний, він у свідомості, спілкується, задоволений тим, що виконаний той основний етап, до якого він готувався. Таранна кістка зростається близько трьох місяців, тому впродовж цього терміну ходьба буде на милицях, без навантаження, а після зрощення буде знята гіпсова мобілізація, дане дозоване навантаження», - розповів хірург.

У свою чергу перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні повідомив, що сім'ї загиблих і постраждалих вже отримали матеріальну допомогу. Всіх, хто проходить лікування, продовжують забезпечувати необхідними медикаментами.

«Величезна кількість людей продовжує приходити до місця трагедії, покладати квіти, ставити свічки. Це говорить про те, що харків'яни - це сім'я, в якій будь-яке горе - спільне горе. Ми і далі будемо допомагати людям, які постраждали. Матеріальна допомога була виділена з коштів міського бюджету, решта допомоги надається за рахунок позабюджетних коштів. Всі ми повинні зробити певні висновки після того, що сталося. Перш за все, питання безпеки дорожнього руху повинні бути на постійному контролі. Ми дуже багато робимо зусиль для цього - це освітлення пішохідних переходів, встановлення обмежувальних огорож. Цю роботу ми повинні підняти на більш новий рівень, щоб люди себе почували в цілковитій безпеці», - зазначив перший віце-мер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини