Один з виходів зі станції метро «Холодна Гора» буде закритий два дні
13 червня 2014 12:30
Один з виходів зі станції метро «Холодна Гора» буде закритий два дні Вестибюль №1 ст. м. «Холодна Гора» (у бік супермаркету «Рост») буде закритий для входу і виходу з 00:00 14 червня до 5:30 16 червня. Як повідомили в Департаменті транспорту, вестибюль закриють у зв'язку із заміною автоматичних контрольних пунктів пропуску.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини