Нюрнберг допоможе Харкову придбати електробуси
20 травня 2022 13:25 Міжнародне співробітництво
Нюрнберг допоможе Харкову придбати електробуси Харківський міський голова Ігор Терехов провів телефонну розмову з мером Нюрнберга Маркусом Кьонігом.

Міський голова Харкова подякував мешканцям німецького міста-побратима за підтримку. За словами мера, товариство побратимства «Харків - Нюрнберг» зібрало кошти, і він вважає за потрібне направити їх на закупівлю громадського транспорту, а саме - електробусів.

«Багато муніципального транспорту знищено агресором. Я хотів би, щоб фінанси пішли на закупівлю транспорту. Це моє велике прохання. Він має бути електричним з огляду на те, що зараз в Україні проблеми з паливом», - наголосив Ігор Терехов.

Своєю чергою мер Нюрнберга зазначив, що електротранспорт - пріоритетний вид громадських перевезень. Ця тема актуальна у всьому світі, тому він сприятиме Харкову, в тому числі і у вирішенні цього питання.

«До війни в Нюрнберзі проживало 4 100 українців, зараз – 11 800, і ми прикладаємо максимум зусиль, щоб влаштувати їхнє життя», - наголосив Маркус Кьоніг.

Зі свого боку Ігор Терехов подякував нюрнбергцям за багаторічну дружбу.

«Ми відчуваємо вашу підтримку, побратимські відносини і, повірте, дуже цінуємо», - наголосив у розмові Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини