Новий сквер і ремонт будинків: Ігор Терехов провів особистий прийом громадян
06 лютого 2021 21:10 Місто
Новий сквер і ремонт будинків: Ігор Терехов провів особистий прийом громадян Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 6 лютого, провів особистий прийом громадян у громадській приймальні по вул. Полтавський Шлях, 47/49.

Звернення харків'ян стосувалися ремонтів доріг, під'їздів, мереж, благоустрою територій, надання матеріальної допомоги на дороге лікування.

На прохання жителів планується виконати ремонт під'їзду та покрівлі в будинку на бульварі Жасминовому, 3, під'їздів в будинку на вул. Власенка, 9, покрівлі, під'їзду і внутрішньоквартальних доріг на вул. Северина Потоцького, 32, дороги по пров. Ржевському і Профспілковому бульвару та низці інших адрес.

Окреме питання стосувалося реконструкції Новобаварського скверу. Мешканці розповіли, що сквер знаходиться в центрі району, і багато людей приїжджають туди на громадському транспорті, щоб погуляти з дітьми, але парк застарів, і його потрібно оновити.

Ігор Терехов доручив повністю реконструювати сквер, замінити покриття, встановити там нові дитячі майданчики, лавки, освітлення, облаштувати майданчик для вигулу собак, який вже застарів. Крім того, зробити на території скверу футбольне поле для учнів школи №93, яка знаходиться поруч.

Жителі Новобаварського району попросили встановити кнопковий світлофор на пішохідному переході по Карачівському шосе біля школи №79. За їхніми словами, будівля школи знаходиться біля дороги, а трафік збільшився, тому дітям небезпечно переходити дорогу.

Також Ігор Терехов пообіцяв розібратися у проблемі мешканців будинку на вул. Полтавський Шлях, 155 (біля терміналу на Холодній горі). Харків'яни скаржилися на те, що в їхньому дворі відкрився бар, де незаконно продають алкоголь на розлив, а у дворі паркуються перевізники, які курсують за міжміськими маршрутами.

Секретар міської ради підкреслив, що жителям, будинки яких погано опалювалися, виконають перерахунок за тепло, а також вирішив проблему мешканців будинку по пров. Рубанівському, 2, яким відключили газ. Він зателефонував керівництву підприємства, щоб закрити питання найближчим часом.

Крім того, Ігор Терехов пообіцяв знайти тимчасове житло для мешканців будинку на вул. Конторській, 18, які постраждали від пожежі і чекають початку ремонтних робіт, запланованих на теплу і суху погоду. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини