Новий фронт-офіс БТІ надав близько мільйона послуг
16 вересня 2019 14:22 Місто
Новий фронт-офіс БТІ надав близько мільйона послуг Близько мільйона послуг за два роки роботи були надані у фронт-офісі КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації».

Директор Департаменту реєстрації та цифрового розвитку Олег Дробот нагадав, що оновлене БТІ почало роботу 13 вересня 2017 року. Від старої системи роботи підприємства не залишилося нічого: у фронт-офісі немає кабінетів, усіх приймають у відкритому приміщенні, а терміни виготовлення документів значно скорочені.

Нещодавно у БТІ з'явилося агентство нерухомості. Тепер працівники комунального підприємства допомагають продати і придбати будинок або квартиру. Крім того, за дорученням Харківського міського голови Геннадія Кернеса у фронт-офісі надаються безкоштовні юридичні консультації.

«До нас щодня звертаються сотні харків'ян по правову консультацію, тому що сьогодні довіра до комунального підприємства у сфері нерухомості є найвищою. На підтвердження цього факту ми отримали відповідну нагороду від Міністерства регіонального розвитку та Ради Європи. Вони відзначили Харків і, відповідно, досвід роботи БТІ як одну з найкращих практик місцевого самоврядування в Україні», - розповів Олег Дробот.

Він нагадав, що саме в КП «БТІ» першими в країні ввели замовлення техпаспорта онлайн. Це можна зробити на сайті Департаменту реєстрації та цифрового розвитку або на Порталі електронних сервісів.

Увесь цей досвід, підкреслив директор департаменту, застосують у «Будинку нерухомості», де зараз проводиться масштабна реконструкція старого приміщення «БТІ».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини