Низку харків'ян нагороджено почесними грамотами міськради
24 лютого 2021 11:38 Місто
Низку харків'ян нагороджено почесними грамотами міськради Харківська міська рада сьогодні, 24 лютого, на сесії ухвалила рішення про нагородження низки харків'ян почесними грамотами.

Зокрема, за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова та з нагоди ювілею Почесною грамотою Харківської міської ради нагороджені: голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна, директор комунального закладу культури «Харківський літературний музей» Ірина Григоренко, викладач класу фортепіано Дитячої музичної школи №12 ім. К.І. Шульженко Ніна Деменкова, ректор Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, кандидат технічних наук, професор Олександр Нанка та ін.

Також за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова та з нагоди Міжнародного жіночого дня грамотою нагороджено співробітниць патрульної поліції, представниць ветеранських організацій, органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств.

За багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і науки міста Харкова грамоти міськради удостоєні колектив Національного фармацевтичного університету та професор кафедри фармакогнозії університету, доктор фармацевтичних наук Тетяна Ільїна.

Крім того, за багаторічну сумлінну і плідну працю та з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення - грамотами нагороджені співробітники профільних комунальних підприємств.

З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини