Низку харків'ян нагороджено почесними грамотами міськради
24 червня 2020 10:24 Місто
Низку харків'ян нагороджено почесними грамотами міськради Харківська міська рада сьогодні, 24 червня, на сесії ухвалила рішення про нагородження низки харків'ян почесними грамотами.

Зокрема, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Харкова та з нагоди ювілею Почесною грамотою Харківської міської ради нагороджені: професор кафедри сольного співу та оперної підготовки Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського, Почесний громадянин міста Харкова Анатолій Калабухін, маляр 6-го розряду групи капітального ремонту Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, заслужений працівник вишу Ганна Колесниченко, депутат Харківської міської ради IV-VII скликань, заслужений будівельник України Володимир Полозков, заступник Харківського міського голови з питань правового забезпечення, заслужений юрист України Марина Стаматіна. 

За багаторічну сумлінну і плідну працю, вагомий внесок у розвиток електроенергетичної галузі грамотою нагороджений технічний директор АТ «Харківобленерго», заслужений енергетик України Олексій Ганус. 

За вагомий внесок у забезпечення безпеки міста Харкова та з нагоди 80-ї річниці з дня створення Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагороджений начальник групи гірничорятувальних (аварійно-рятувальних) робіт Навчального центру Михайло Дудін.

З нагоди Дня Національної поліції України нагороджені капітан поліції, старший інспектор сектору забезпечення спеціальних заходів управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції Олександр Логінов, начальник відділу документального забезпечення управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції Вікторія Стеценко та інші правоохоронці. 

З нагоди ювілею (20-річчя від дня заснування) та за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і благоустрій міста Харкова нагороджені колективи ТОВ «Чарівна мозаїка» та КП «Муніципальна компанія поводження з відходами».

За багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди 77-тої річниці визволення міста Харкова Почесними грамотами міської ради нагороджена низка ветеранів Другої світової війни. 

З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

1.           За високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення безпеки життєдіяльності жителів міста Харкова та з нагоди 80-ї річниці з дня створення Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

Дудіна

Михайла

Валентиновича

- начальника              групи          гірничорятувальних

(аварійно-рятувальних) робіт Навчального центру Оперативно-рятувальної               служби      цивільного

захисту                  Державної         служби         України

з надзвичайних ситуацій.

Друкувати
Останні новини