Низку харків'ян нагороджено почесними грамотами міськради
19 червня 2019 11:21 Місто
Низку харків'ян нагороджено почесними грамотами міськради Харківська міська рада сьогодні, 19 червня, на сесії ухвалила рішення про нагородження низки харків'ян почесними грамотами міськради.

Зокрема, за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова та з нагоди ювілею нагороджені почесний громадянин міста Харкова, депутат Харківської міської ради Володимир Золотарьов, генеральний директор АТ «Турбоатом» Віктор Суботін, депутат Харківської міської ради Ігор Аріх, директор Департаменту адміністративно-господарської діяльності міської ради Віталій Сотников.

За вагомий внесок у розвиток естетичного виховання підростаючого покоління та з нагоди 10-річчя від дня заснування закладу нагороджено колектив Дитячої школи мистецтв №6. З нагоди 150-річчя від дня прибуття на харківський вокзал першого потяга нагороджений колектив виробничого підрозділу «Вокзал станції Харків-Пасажирський філії «Пасажирська компанія» АТ «Українська залізниця».

З нагоди 44-ї річниці введення в експлуатацію Харківського метрополітену нагороджена провідний бухгалтер сектора з обліку необоротних активів КП «Харківський метрополітен» Валентина Гуртова. З нагоди Дня міста Харкова і Дня незалежності України нагороджено директора Дитячої музичної школи №15 ім. Моцарта Тетяна Введенська, експерт Об'єднання організацій роботодавців Харківщини з історії розвитку підприємництва та промисловості Харківської області Андрій Парамонов та ін.

З нагоди 76-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників Почесними грамотами міськради нагороджені ветерани Харкова.

За досягнення високих спортивних результатів, піднесення міжнародного авторитету України та з нагоди 125-річчя від дня утворення Міжнародного олімпійського комітету нагороджені видатні спортсмени, серед яких - олімпійський чемпіон зі стрільби з лука Віктор Рубан.

За досягнення високих спортивних результатів, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і за неодноразове сходження на вершину Евересту нагороджений альпініст, чемпіон України зі скелелазіння, призер чемпіонатів Європи та світу, чемпіон України з альпінізму Валентин Сипавін.

З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини