Німецькі благодійники приїхали до Харкова
10 травня 2017 13:30 Суспільство
Німецькі благодійники приїхали до Харкова Німецький благодійник Фріц Кербер вкотре приїхав до Харкова, щоб традиційно передати медикаменти дитячій онкологічній лікарні №16, а також вручити матеріальну допомогу малозабезпеченим харків'янам.

Про це він повідомив сьогодні, 10 травня, під час зустрічі з заступником міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світланою Горбуновою-Рубан.

«Ми купили дорогі медикаменти, в тому числі для пацієнтів дитячої онкологічної лікарні №16, а також витратні матеріали для аналізатора крові, який ми придбали для медичного закладу раніше. Крім того, цього разу ми привезли інвалідний візок для гіпсувальної кімнати в поліклініці №26. А завтра плануємо роздати 150 малозабезпеченим харків'янам матеріальну допомогу», - розповів Фріц Кербер.

Він зазначив, що протягом року німецька благодійна організація «Робоча солідарність» (Нюрнберг, Німеччина) отримує листи від медустанов, дитячих будинків, людей, яким потрібна допомога і, відповідно до прохань, намагається допомогти.

Як повідомила після зустрічі Світлана Горбунова-Рубан, співпраця з німецькою стороною триває вже 25 років.

«Співпраця з Нюрнбергом протягом усього цього часу дуже плідна. Перед приїздом Фріц Кербер просить повідомити про потреби. Вже впродовж багатьох років ми постійно отримуємо від нього функціональні ліжка. Вони встановлені у нашій лікарні швидкої допомоги, в пологових будинках. Він цікавиться, кому допомогти персонально. Ми обговорюємо всі ці моменти», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.   

Вона запропонувала німецькій делегації відвідати відділення для дітей, від яких відмовилися, і розглянути можливість надати йому допомогу.

У свою чергу Фріц Кербер повідомив, що сьогодні представники організації відвідають це відділення і поспілкуються з підприємцями і меценатами в Німеччині, щоб допомогти цим дітям.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини