Наступного тижня трамваї №12 і 20 відновлять рух за своїми маршрутами
08 грудня 2017 12:25 Оперативна інформація
Наступного тижня трамваї №12 і 20 відновлять рух за своїми маршрутами Трамвай №12 відновить рух 11 грудня, а трамвай №20 курсуватиме за своїм основним маршрутом з 15 грудня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, з 5 грудня трамвай №20 курсує по тимчасово зміненому маршруту: Південний вокзал - Новоіванівський міст - вул. Клочківська - Мала Данилівка. З 11 грудня маршрут трамвая пролягатиме через Центральний ринок.

Також з 11 грудня відновить маршрут трамвай №12: Південний вокзал - Центральний ринок - Держпром - вул. Трінклера - парк імені Горького - Лісопарк.

А вже з 15 грудня відновлюється рух трамваїв по пр. Перемоги, і трамвай №20 слідуватиме основною трасою руху: Південний вокзал - Центральний ринок - вул. Клочківська - пр. Перемоги. При цьому передбачається заїзд деяких вагонів цього маршруту на розворотне коло «Мала Данилівка» (за особливим графіком) і робота маршруту №7 по трасі: «Новоселівка» - вул. Москалівська - вул. Конєва - Південний вокзал.

У департаменті інформують харків'ян, що зміни в маршрутах були пов'язані з масштабними роботами з реконструкції та капітального ремонту трамвайних колій, переїздів і контактної мережі по вул. Великій Панасівській - від Новоіванівського моста до розворотного кола «Іванівка», по Новоіванівському мосту, вул. Клочківській - від проїзду Рогатинського до Новоіванівського моста, переїздів вул. Клочківська - узвіз Клочківській, вул. Клочківська - вул. Новгородська, вул. Клочківська - пр. Перемоги, вул. Велика Панасівська - Новоіванівський міст, вул. Велика Панасівська - вул. Євгенія Котляра, по вул. Конєва - від Нетеченської набережної до вул. Полтавський Шлях, на перетині вул. Конєва - вул. Полтавський Шлях, по вул. Полтавський Шлях - від вул. Конєва до вул. Євгена Котляра. З повною інформацією про виконані роботи можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини