Наступного тижня на площі Свободи відкриється масленичний ярмарок
17 лютого 2017 15:25 Культура
Наступного тижня на площі Свободи відкриється масленичний ярмарок Масленичний ярмарок на пл. Свободи працюватиме з 21 по 26 лютого.

Сьогодні, 17 лютого, вже почалися підготовчі роботи. Під час святкування Масляної на площі працюватиме фудкорт, де свої страви представлять різні ресторани міста. Головну страву Масляної - млинці - можна буде спробувати з різноманітними начинками. Крім того, продовжить роботу ковзанка, а з 24 по 26 лютого на харків'ян чекає велика розважальна програма.

Розпочнеться святкування з концерту в п'ятницю, 24 лютого, коли на головній сцені виступлять кращі творчі колективи міста. Цього року темою свята стане Парад планет: у кожного району буде своя театралізована зона, присвячена одній з планет Сонячної системи, де 25 та 26 лютого проходитимуть інтерактивні програми. На неділю запланована костюмована хода від театру опери та балету до пл. Свободи, після чого відбудеться святкове спалення масляного опудала Марени, що символізує прощання із зимою і зустріч весни.

Як повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, цього року для харків'ян підготували гарну святкову програму.

«Буде велика концертна програма, конкурси, частування. У костюмованій ході візьмуть участь близько тисячі людей - артисти, дитячі колективи, школярі з батьками. Можна сказати, що однією дружною сім'єю харків'яни попрощаються із зимою і зустрінуть весну», - повідомив перший віце-мер.

Масляний ярмарок працюватиме в ці дні з 11:00 до 23:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини