Напередодні 9 Травня у Молодіжному парку висадили алею дерев і організували зустріч ветеранів
07 травня 2021 14:13 Місто
Напередодні 9 Травня у Молодіжному парку висадили алею дерев і організували зустріч ветеранів Випускники двох центральних шкіл Харкова - №5 і 36 - висадили сьогодні, 7 травня, в Молодіжному парку алеї дерев.

Захід присвятили прийдешньому Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ньому взяли участь близько 50 випускників різних поколінь. Колишні учні школи №36 посадили в парку алею кленів, а випускники школи №5 - алею в'язів. До акції приєднався секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, який закінчив 36-ту школу.

Як повідомила голова Адміністрації Київського району Неллі Казанжиєва, ідея висадити у парку алеї виникла у учнів і випускників шкіл, оскільки у цих учбових закладів немає своїх територій, крім стадіону. Тому для реалізації задуму було обрано значуще для учнів місце - парк, який знаходиться поруч зі школою №36, і дерева, які будуть там найкраще рости.

Крім того, в Молодіжному парку організували зустріч ветеранів Другої світової, дітей війни, людей похилого віку. Для них пройшов концерт, на якому виконали пісні воєнних років.

Ігор Терехов подякував кожному ветеранові за мирне життя, побажав усім міцного здоров'я, щастя, благополуччя і душевного спокою.

«Ми зібралися тут напередодні великого свята - Дня Перемоги. Важко дісталася ця перемога, ціною мільйонів життів, здоров'я мільйонів людей. Я дуже вдячний всім ветеранам, які так чи інакше здобували перемогу - на фронті, в евакуації, в мирний час, відновлюючи наше місто. Всі ви - герої, які зробили так, щоб ми жили під мирним небом, в красивому і затишному Харкові. Низький вам уклін. Нехай молоде покоління завжди пам'ятає про подвиг, який ви здійснили», - звернувся до ветеранів Ігор Терехов.

Неллі Казанжиєва повідомила, що у Київському районі живуть 47 учасників бойових дій Другої світової. За її словами, ветеранів відвідують і вітають з майбутнім Днем Перемоги.

«Це настільки важливо. Не ми їм допомагаємо, а вони нас заряджають енергією, добром, миром і теплом», - зазначила глава Адміністрації Київського району.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини