На Жуковського розширять проїжджу частину
11 січня 2021 13:33 Інфраструктура
На Жуковського розширять проїжджу частину Розширити проїжджу частину планується на перетині вул. Академіка Проскури і вул. Чкалова (на повороті з Білгородського шосе).

Зараз на цьому місці розташований острівець з вивіскою «ХАРТРОН».

Сьогодні, 11 січня, секретар Харківської міської ради Ігор Терехов провів там виїзну нараду з заступниками міського голови та директорами профільних департаментів.

За його словами, буде підготовлений проєкт нової розв'язки, щоб розширити проїжджу частину і у майбутньому уникати заторів на дорозі.

«Тут весь час утворюється пробка, оскільки це дуже вузьке місце, поруч розташована зупинка громадського транспорту. У той же час тут величезний трафік машин, які їдуть по вулиці Чкалова, з вулиці Жилярді, з сел. Жуковського. Тому я дав завдання спроєктувати розв'язку так, щоб зробити на цьому перехресті безпроблемну ділянку. Планується цей острівець переглянути. Отримаємо проєктне рішення і виконаємо комплекс робіт», - повідомив Ігор Терехов.

Він зазначив, що нова розв'язка повинна задовольнити вимоги автомобілістів. Крім того, в Харкові продовжать міняти організацію дорожнього руху і в інших проблемних місцях.

«Ми повинні разом з водіями, городянами подивитися всі проблемні ділянки, де є затори і машини не можуть безперешкодно їздити, і винести ці питання на обговорення людей, щоб ми могли раціонально організувати дорожній рух», - сказав секретар міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:

Друкувати
Останні новини