На вулицях і в парках міста вчора впало 18 дерев
04 грудня 2012 11:00
На вулицях і в парках міста вчора впало 18 дерев 18 дерев і 21 велика гілка впали напередодні на вулицях і в парках міста через сильний вітер.

Про це повідомили сьогодні, 4 грудня, у Департаменті комунального господарства.

Більшість дерев та гілок впало в Орджонікідзевському районі - 12 і 14 відповідно. Зараз комунальники їх розпилюють і вивозять. При цьому роботи вже закінчили в Дзержинському та Жовтневому районах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини