На вулиці Петра Свинаренка триває капітальний ремонт дороги
01 жовтня 2020 09:28 Інфраструктура
На вулиці Петра Свинаренка триває капітальний ремонт дороги Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Петра Свинаренка виконують у Новобаварському районі.

З таким проханням місцеві жителі звернулися до Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Як повідомив інженер КП «Шляхрембуд» Віталій Капленко, по вул. Петра Свинаренка завжди жвавий рух, тому що поруч розташовано багато багатоповерхових будинків, дитячі садки. Крім того, автомобілісти часто об'їжджають по ній, коли є затори на сусідніх вулицях.

За словами інженера, до капітального ремонту дороги підійшли грунтовно. Зараз там виконують необхідний комплекс підготовчих робіт. Спочатку на ділянці були перекладені мережі гарячого водопостачання і опалення, а зараз працівники КП «Харківводоканал» змінюють трубопроводи холодного водопостачання.

«Тут уже замінено близько 120 погонних метрів труб. Виконано капітальний ремонт восьми оглядових колодязів з дев'яти. Як тільки будуть завершені всі роботи, дорожники заасфальтують проїжджу частину», - повідомив Віталій Капленко.

За його словами, в ході ремонту по вул. Петра Свинаренко також встановлять близько 1 км бордюрного каменю та відремонтують близько 1 тис. кв. м тротуарів. Роботи планується завершити в найближчі два тижні.

Друкувати
Останні новини