На Водохреща в Саржиному яру харків'яни побачать оновлений бювет
18 січня 2018 17:45 Суспільство
На Водохреща в Саржиному яру харків'яни побачать оновлений бювет Оновлений бювет і кілька світлових інсталяцій підготували для жителів міста до дня Хрещення Господнього в Саржиному яру.

Про це сьогодні, 18 січня, повідомив заступник директора СКП «Харківзеленбуд» Андрій Дронь.

За його словами, був оновлений і укріплений конструктив джерела, облаштовані нові точки набору води і, як приємний сюрприз, на «шапці» бювету створені дві світлові інсталяції. Так, під куполом джерела у вечірній час на тлі блакитного неба світитиме сонце. Цю інсталяцію дизайнери створили за допомогою кольорового піску і спеціальної лампи, розміщеної під «шапкою» джерела. Іншу композицію можна спостерігати зовні.

«Дах бювету облицьований новим покриттям з декоративного каменю, в середину якого вбудовано понад 500 діодних світильників: вони горітимуть у нічний час у вигляді зірок», - повідомив Андрій Дронь.

Сьогодні в Саржиному яру кілька десятків будівельників і комунальників спільно з дизайнерами роблять останні «штрихи» біля бювету. За словами Андрія Дроня, навесні джерело прикрасять ще й новим квітковим панно, яке висадять на схилі біля годинника.

Нагадаємо, завтра, 19 січня, на джерелі в Саржиному яру пройде святкове богослужіння, яке почнеться о 9:00. Обряд освячення води проведе Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій. Крім того, на Водохреща освятити воду можна буде на восьми водоймах міста. Також освячення води, яка надходить у будинки харків'ян, відбудеться на водозаборах комплексів водопідготовки «Дінець» і «Дніпро» КП «Харківводоканал».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини