На вихідних пройде третій етап «Битви корпорацій»
04 листопада 2016 11:06 Спорт
На вихідних пройде третій етап «Битви корпорацій» Третій етап корпоративного турніру «Битва корпорацій» з волейболу пройде 5-6 листопада на двох майданчиках Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова (вул. Бажанова, 17).

У суботу пройдуть ігри групового етапу (початок ігор - о 10:00 та 12:00), у неділю - ігри плей-офф (початок ігор - о 10:00).

У чотирьох групах між собою змагатимуться 18 команд, які представляють свої компанії. Команди складатимуться з 6 гравців, з них обов'язково мінімум одна дівчина.

Нагадаємо, що «Битва корпорацій» - це спортивний корпоративний турнір, в якому беруть участь спортсмени-аматори, що представляють свою компанію. Змагання проходять протягом десяти місяців (з вересня по червень). Турнір складається з десяти етапів, а саме: міні-гольф, міні-футбол, волейбол, настільний теніс, боулінг, бадмінтон, більярд (чоловіки) і дартс (дівчата), стрітбол, легкоатлетичне багатоборство і пейнтбол. Торік переможцем етапу «Волейбол» стала команда «ПриватБанку».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини