На Велодень у Харкові зберуться понад 15 тисяч любителів велоспорту
11 травня 2018 16:53 Спорт
На Велодень у Харкові зберуться понад 15 тисяч любителів велоспорту Традиційний XIII Велодень відбудеться 20 травня на пл. Свободи в Харкові.

Як повідомив сьогодні, 11 травня, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, цього року маршрут заходу залишиться незмінним і пролягатиме центральними вулицями міста: по вул. Сумській, пр. Науки, вул. Новгородській, вул. Динамівській, вул. Алчевських і вул. Чернишевській. Старт і фініш велопробігу - на пл. Свободи.

«Протягом усього дня на центральній площі Харкова проходитиме свято велоспорту, гості будь-якого віку та інтересів зможуть взяти участь у різних конкурсах. Велику увагу ми приділяємо дитячій зоні: для дітей підготовлено безліч розваг, конкурсів та подарунків», - повідомив директор департаменту.

За його словами, вже визначено переможця конкурсу на кращу ідею флешмобу, який пройде на пл. Свободи в рамках Велодня. Нагадаємо, всі бажаючі протягом двох тижнів могли проголосувати за кращу ідею флешмобу на «Порталі харків'янина».

«Було подано понад 100 заявок, деякі з них були зовсім жартівливі, але були і цікаві пропозиції. Протягом двох тижнів за ідеї йшло голосування, і одна з них отримала найбільшу підтримку харків'ян і буде втілена в рамках флешмобу. Ми запрошуємо переможця на пл. Свободи, де подаруємо йому велосипед», - зазначив директор департаменту.

Яку фігуру збиратимуть велосипедисти, Олексій Чубаров поки тримає в секреті і запрошує харків'ян приєднатися до флешмобу. Планується, що в ньому візьмуть участь понад 3 тис. осіб.

Нагадаємо, торік перед стартом велопробігу на пл. Свободи близько 4 тис. велосипедистів вишикувалися і сформували фразу «Я ♥ Харків». У 2016 році понад 5 тис. спортсменів зобразили на Велодні символ міста - «Дзеркальний струмінь», встановивши тим самим рекорд України, а в 2015 - створили рухливу фігуру велосипеда.

Початок флешмобу - о 10:00 на пл. Свободи. Старт велопробігу - об 11:00.

Зазначимо, з 8:00 до 14:00 в центрі міста буде заборонено рух транспорту.

Довідка. Велодень - це масштабний соціально-спортивний проект, який проходить у Харкові з 2006 року, популяризує здоровий спосіб життя і пропагує безпеку та взаємоповагу до всіх учасників дорожнього руху.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини