На спортивному ярмарку пройдуть змагання з кроссфіту і виступить збірна біатлоністів
07 вересня 2015 13:19 Спорт
На спортивному ярмарку пройдуть змагання з кроссфіту і виступить збірна біатлоністів Другий спортивний ярмарок «Харків - спортивна столиця» пройде 12 вересня на пл. Свободи у Харкові.

Як повідомив сьогодні, 7 вересня, у прес-центрі Харківської міської ради заступник міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, торік цей захід став поштовхом для багатьох харків'ян, для того щоб записатися на спортивні заняття.

«Ми сподіваємося, що цього року спортивний ярмарок теж дасть свої результати, і ще більше жителів Харкова захочуть і будуть займатися спортом. Тим більше, що цього року в рамках ярмарку проводитимуться змагання. Це турнір з кроссфіту, а також титульний бій ММА. Також традиційно свої види спорту представлять понад 60 федерацій», - повідомив Олександр Попов.

Спортивний ярмарок розпочнеться о 12:00 парадом, в якому візьмуть участь понад 1,5 тис. спортсменів Слобожанщини. До 19:00 на площі відбуватимуться показові виступи та майстер-класи.

Відвідувачі спортивного ярмарку також зможуть випробувати свої сили в різних видах спорту, взяти участь у конкурсах, змаганнях, турнірах, квестах і отримати нагороди у разі перемоги.

За словами директора Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексія Чубарова, всього у спортивному ярмарку візьмуть участь 61 федерація і 14 фітнес-клубів. Серед нововведень, які очікують відвідувачів ярмарку, - це зона екстремальних видів спорту, яка працюватиме з 10:00 до 21:00. Гості спортивної події зможуть побачити ролерів, скейтерів, майстрів брейк-дансу, спортсменів-скелелазів. Також організатори заходу планують встановити кілька рекордів з художньої гімнастики. Крім того, у спортивному ярмарку візьмуть участь члени національної збірної України з біатлону, які будуть стріляти з електронних рушниць.

Нагадаємо, що в 2014 році спортивний ярмарок відвідало понад 52 тис. жителів і гостей Харкова. У результаті спортивним організаціям міста вдалося залучити до занять спортом понад 3 тис. дітей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини