На Салтівці з'явилася вулиця імені Василя Стуса
14 вересня 2016 12:04 Інфраструктура
На Салтівці з'явилася вулиця імені Василя Стуса Вул. Механізаторську на Салтівці перейменували на вулицю імені видатного українського поета Василя Стуса.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 14 вересня, на сесії Харківської міської ради.

Напередодні, 13 вересня, члени міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища затвердили це рішення.
 
Як зазначив раніше перший заступник міського голови Ігор Терехов, потреба в перейменуванні вулиці в Московському районі виникла через те, що її назва втратила свою актуальність. Вулиця виникла на початку 1950-х років як дорога до дослідної бази Харківського інституту механізації сільського господарства.
 
Нова назва вулиці обрана в зв'язку з тим, що низка громадських організацій і творчих спілок неодноразово піднімали питання про увічнення імені українського поета, громадського діяча і Героя України Василя Стуса в назві топонімів Харкова.
 
Також на сесії було прийнято рішення про перейменування вул. Поздовжньої в Немишлянському районі. Це пов'язано з тим, що крім цієї вулиці в Харкові вже є вулиця з такою ж назвою в Київському районі. Тому було прийнято рішення про зміну назви вул. Подовжню в Немишлянському районі на вул. Прирічкову, оскільки до неї прилягає 3-й Прирічковий провулок.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини