На Салтівці завершилася реконструкція одного з найбільш протяжних трамвайних переїздів
07 грудня 2018 13:37 Інфраструктура
На Салтівці завершилася реконструкція одного з найбільш протяжних трамвайних переїздів Рух транспорту на перехресті пр. Тракторобудівників з вул. Героїв Праці, де велася реконструкція трамвайного переїзду, був відкритий сьогодні, 7 грудня.

Як повідомив директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан, ремонтні роботи на даному переїзді були розпочаті три місяці тому.

«На цій ділянці нам належить ще виконати роботи з благоустрою, які в зв'язку з погодними умовами ми не можемо провести зараз. Сюди буде завезений ґрунт, виконане асфальтування пішохідних доріжок. Також ми завершимо реконструкцію світлофорних об'єктів», - зазначив Сергій Дульфан.

Також сьогодні завершується укладання асфальту вздовж трамвайних шляхів на ділянці від Салтівського депо до вул. Героїв Праці. Цю роботу дорожники планують закінчити до 20 грудня. Тоді ж буде повністю відновлений рух трамваїв №26 і 27 за їхніми маршрутами.

Сергій Дульфан зазначив, що в 2018 році в місті було відреконструйовано шість трамвайних переїздів, в тому числі на перехресті вулиць Шевченка і Матюшенка й ще два на Салтівці - на перетині пр. Тракторобудівників з вул. Валентинівською і вул. Героїв Праці з вул. Гвардійців Широнінців. Всі роботи проводяться з застосуванням нових технологій, що дозволяє поліпшити як технологічність, так і якість будівництва трамвайних переїздів у місті.

«На трамвайних переїздах ми кладемо бетонні плити. Така технологія дозволяє прибрати вібрацію й усі негативні моменти, пов'язані з перетіканнями струму тощо. Весь конструктив виконується під землею, а зверху кладеться асфальт. Виходить звичайна автомобільна дорога. Завдяки цьому покращуються технологічна швидкість проїзду по перехрестю та його експлуатаційні властивості, відсутні стики асфальту. Використовуючи цей конструктив, можна міняти рейки, не чіпаючи основу, тобто бетон, який ми поклали, служитиме вічно», - підкреслив директор департаменту.

Наступного року в Харкові планують провести реконструкцію ще низки переїздів, в тому числі одного в районі Південного вокзалу і двох - по вул. Гольдбергівській. Також в 2019 році будуть завершені комплексні роботи з благоустрою перехрестя вул. Матюшенка та вул. Шевченка, зокрема, планується будівництво додаткової смуги по вул. Матюшенка, в районі спуску Весніна.

Нагадаємо, цього року додаткову смугу руху проклали по вул. Шевченка.

Друкувати
Останні новини