На Салтівці відкрили ще один сучасний шкільний стадіон
26 серпня 2021 10:52 Освіта
На Салтівці відкрили ще один сучасний шкільний стадіон Стадіон після реконструкції відкрили сьогодні, 26 серпня, у Харківському ліцеї №141 на вул. Бучми.

На захід завітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що завдяки програмі з реконструкції шкільних стадіонів у дітей з'являється більше можливостей для всебічного розвитку.

«Ми побудували стадіон, щоб наші діти займалися спортом, гармонійно розвивалися, були спортивними. Всі хочуть, щоб їхні діти були кращі, ставали успішними, і потрібно створювати для цього всі умови. Вітаю всіх з цим святом спорту, бажаю усім щастя, здоров'я. Нехай діти радують і отримують тільки відмінні оцінки», - звернувся до присутніх Ігор Терехов.

Також цього року в ліцеї привели до ладу двір, виконали ремонт спортивного залу, вестибюля та вхідної групи, а в їдальні встановили нову роздавальну лінію.

Нагадаємо, що цього року у Харкові планується реконструювати 13 шкільних спортивних стадіонів.

Довідка. Харківський ліцей №141 - навчальний заклад з поглибленим вивченням англійської мови. Профілі підготовки - економічний, математичний, історичний і іноземна філологія. За підсумками 2020/2021 навчального року ліцей посів перше місце за результатами учнівських олімпіад та конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук серед шкіл району. Крім того, став переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров'ю» і бере участь у реалізації Всеукраїнського проєкту «Школа миру». У навчальному закладі працює історико-етнографічний Музей хліба.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини