На Салтівці реконструюються два трамвайних переїзди
20 вересня 2018 17:47 Інфраструктура
На Салтівці реконструюються два трамвайних переїзди Рух транспорту на трамвайному переїзді, який знаходиться на перетині вул. Героїв Праці та вул. Гвардійців Широнінців, планується відновити в понеділок, 24 вересня.

Про це сьогодні, 20 вересня, повідомив директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан.

За його словами, цього року під час реконструкції переїздів вперше застосовується нова технологія, яка зменшує шум і вібрації, а також прискорює проведення робіт. Так, якщо раніше реконструкція цього переїзду зайняла б 21 день, то тепер - десять.

«Гвардійців Широнінців є однією з вулиць на магістралі Героїв Праці, яка виводить дуже густонаселений район з висотної забудови. Але через поганий стан трамвайного переїзду на перехресті постійно виникав затор, бо всім водіям доводилося знижувати швидкість. Поліпшення проїзної здатності переїзду зможе підвищити технологічну швидкість при проїзді перехрестя і дозволить за менший час пропустити більшу кількість транспорту. Крім того, ця робота також виконується в рамках підготовки до більш простої, з технологічної точки зору, роботи з заміни всієї трамвайної колії по вулиці Героїв Праці», - зазначив Сергій Дульфан.

Також він розповів про реконструкцію переїзду на перетині вул. Героїв Праці та пр. Тракторобудівників, де роботи почалися тиждень тому.

«Через тиждень ми плануємо закрити переїзд повністю, враховуючи, що він складається з трьох частин, кожна з яких є окремим переїздом. Нова технологія там застосовуватметьися тільки на прямих ділянках, а оскільки основна частина шляху складається з кривих, то будемо застосовувати й іншу технологію, яка потребує більше часу. Плануємо, що це займе близько 45-60 днів», - повідомив Сергій Дульфан.

За його словами, на цій ділянці планується реконструювати світлофорний об'єкт і побудувати систему водовідведення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини