На Салтівці капітально відремонтують ще одне джерело
19 червня 2015 13:47 Екологія та світ природи
На Салтівці капітально відремонтують ще одне джерело Капітальний ремонт джерела по вул. Тимурівців, 25 розпочався сьогодні, 19 червня.

 

Як повідомив сьогодні, 19 червня, під час виїзної наради на джерелі директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, ініціатором благоустрою цього об'єкта став Харківський міський голова Геннадій Кернес, до якого з відповідним проханням звернулися мешканці мікрорайону. Джерело розташоване в Салтівському житловому масиві в Московському районі між ст. м. «Академіка Павлова» та «Студентська».

За словами Віктора Кітаніна, на території навколо джерела вже початі перші перетворення - комунальники знесли сухостійні дерева і зробили омолоджуючу обрізку інших дерев. Сьогодні робітники демонтують плитку на майданчику біля джерела.

У процесі комплексного благоустрою територію навколо джерела заасфальтують, доріжки вимостять тротуарною плиткою, над бюветами облаштують навіси і поставлять металеву огорожу, територію навколо джерела озеленять.

Особливу увагу приділять підходам до цього об'єкта. Зокрема, планується капітально відремонтувати сходи. Для молодих відновлять більш круті сходи, для літніх людей - пологі. Також зроблять і перила двох видів: вони будуть для малюків і для дорослих, а для людей з особливими потребами обладнають пандус. Крім того, на території навколо джерела встановлять паркові світильники.

Як повідомив начальник Харківського регіонального управління водних ресурсів Віталій Жук, управління провело хімічне та токсикологічне дослідження, за результатами яких встановлено, що вода в джерелі відповідає всім нормам питної води, і люди можуть сміливо її використовувати для пиття.

Крім того, орендаря, який поряд з джерелом продає воду на розлив, зобов'язали набирати її тільки в нічний час, щоб дати можливість жителям мікрорайону комфортно набирати воду вдень.

Нагадаємо, на Північній Салтівці також є капітально відремонтовані джерела із зоною відпочинку, які розташовані в Манжосовому та Кітлярчиному ярах.

Друкувати
Останні новини