На Салтівці два дні не буде гарячої води
03 серпня 2011 09:26
На Салтівці два дні не буде гарячої води З 08:00 3 серпня до 17:00 4 серпня гарячої води не буде в частині Московського і з 08:00 до 20:00 4 серпня - у частині Фрунзенського району.

Це пов'язано з усуненням дефектів на подавальних трубопровадах.
Як повідомляє КП «Харківські теплові мережі», гарячої води не буде:
- у Московському районі в 57 житлових будинках, двох дитсадках, трьох школах, одному лікувальному закладі, семи відомствах на ділянці, обмеженій пр. Тракторобудівників, вул. Ком. Уборевича, вул. Гв. Широнінців, вул. Гер. Праці;
- у Фрунзенському районі в 100 житлових будинках, семи дитсадках, трьох школах, п'яти лікувальних установах, 12 відомствах на ділянці, обмеженій вул. Салтівське шосе, вул. Корчагінців, вул. Краснодарською, вул. Велозаводською, вул. Благодатною, вул. Сонячною.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини