На Салтівській котельні ведеться будівництво когенераційної станції
27 вересня 2018 12:40 ЖКГ
На Салтівській котельні ведеться будівництво когенераційної станції Будівництво когенераційної станції потужністю 4 МВт триває на котельні Салтівського житлового масиву по вул. Артема Веделя, 4.

Про це сьогодні, 27 вересня, повідомив начальник Салтівської котельні Олександр Морозов.

За його словами, будівництво подібної станції дозволить економити на споживанні газу, а також виробляти електроенергію для потреб котельні.

«Уже побудований конструктив будівлі для станції, і частково встановлене обладнання, зокрема, дві газопоршневі установки, теплові модулі та допоміжне обладнання. Запуск установки дозволить заощадити значну кількість електроенергії - близько 16 мільйонів кіловат-годин, а використання вторинного тепла - 17 тисяч гігакалорій», - зазначив Олександр Морозов.

На сьогоднішній день підрядники завершують будівельні роботи і в жовтні планують почати монтаж обладнання. Запустити станцію обіцяють до кінця року, і вже в цьому опалювальному сезоні установку перевірять у роботі.

Зазначимо, що будівництво когенераційної станції ведеться в співробітництві з Міжнародним банком реконструкції та розвитку в рамках спільного проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України». Устаткування поставляється з Чехії.

Також Олександр Морозов повідомив, що в рамках підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років на підприємстві був проведений капітальний та поточний ремонт шести котлів, а в жовтні завершаться ремонтні роботи на сьомому котлі.

Зазначимо, що Салтівська котельня обслуговує 330 тис. жителів Харкова, зокрема, Московський район, частину Київського і Слобідського. За кількістю виробленого тепла котельня вважається однією з найбільших не тільки в Харкові, але і в Європі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини