На проспекті Ювілейному тимчасово забороняється рух транспорту
19 жовтня 2020 11:18 Оперативна інформація
На проспекті Ювілейному тимчасово забороняється рух транспорту Рух транспорту по пр. Ювілейному, на ділянці від пр. Тракторобудівників до Салтівського шосе при русі у бік вул. Медичної, буде заборонено щоденно з 8:00 до 21:00 20 та 21 жовтня.

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це  пов’язано з капітальним ремонтом проспекту на ділянці від вул. Гвардійців Широнінців до Салтівського шосе.

На час робіт буде організовано двосторонній рух транспорту по смузі зустрічного напрямку для об’їзду закритої ділянки.

Також з 8:00 до 21:00 22 жовтня буде заборонений рух транспорту на розворотному колі тролейбусів «602-й мікрорайон» по пр. Ювілейному.

У цей же час 26 та 27 жовтня буде заборонено рух транспорту по пр. Ювілейному, на ділянці від Салтівського шосе до пр. Тракторобудівників при русі у бік вул. Гвардійців Широнінців. Двосторонній рух транспорту буде організований по вільній від виконання робіт проїжджій частині.

У зв'язку з ремонтом щоденно з 9:00 до 20:00  20, 21, 22, 26 та 27 жовтня  буде заборонено рух тролейбусів по пр. Ювілейному, на ділянці  від вул. Гвардійців Широнінців до розворотного кола «602 м/р». Тролейбуси курсуватимуть так: 

№19: розворотне коло «вул. Одеська» - пр. Героїв Сталінграда - пр. Льва Ландау - пр. Ювілейний - розворотне коло «ст. м. «Академіка Барабашова»;

№20: не курсуватиме; 

№24: ст. м. «Академіка Барабашова» - пр. Ювілейний - вул. Гвардійців Широнінців - розворотне коло «Північна Салтівка».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини