На проспекті Перемоги вночі ремонтують трамвайний переїзд
12 серпня 2016 14:15 Інфраструктура
На проспекті Перемоги вночі ремонтують трамвайний переїзд Ремонт трамвайного переїзду проводиться зараз на пр. Перемоги, при цьому роботи йдуть не вдень, а вночі.

Про це сьогодні, 12 серпня, повідомив директор КП «Міськелектротранссервіс» Владислав Власенко.

Так, минулої ночі роботи велися на ділянці між зупинками «Шкільна» і «вул. Сонячна».

«На пр. Перемоги є кілька переїздів, на яких автомобілі розвертаються через трамвайні колії. Рейки там ще в нормальному стані, але шпальні конструкції і кріплення вже зношені, тому ми проводимо необхідну заміну, аби нове асфальтове покриття протрималося досить довго, а не щоб через розбовтані рейки зруйнувалося в перший же рік експлуатації. Нам необхідно ще дві ночі, а потім дорожники заасфальтують цю ділянку», - зазначив Владислав Власенко.

За його словами, працювати вночі доводиться через те, що основна увага дорожників і транспортників прикута зараз до майдану Павлівського, а також вул. Віринської і вул. Москалівської (Жовтневої революції), де йде заміна, відповідно, 3 і 2,4 км трамвайної колії.

Нагадаємо, що в рамках комплексного благоустрою території, що прилягає до ст. м. «Перемога», зараз проводиться ремонт усіх комунікацій і об'єктів, які знаходяться в цьому районі. Це трамвайні колії, контактна мережа, дорожнє покриття, зупинкові павільйони. Всі роботи планується завершити до 23 серпня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини