На проспекті Людвіга Свободи створять сучасну зону відпочинку
05 червня 2021 17:05 Суспільство
На проспекті Людвіга Свободи створять сучасну зону відпочинку Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 5 червня, зустрівся з мешканцями будинків № 39 і 41 по пр. Людвіга Свободи.

Звернення жителів переважно стосувалися вирішення житлово-комунальних питань: ремонту ліфтів, під'їздів, внутрішньоквартальних доріг, системи опалення, а також благоустрою прибудинкової території. Відразу ж на місці відповідні доручення були дані голові Адміністрації Шевченківського району Володимиру Котковському, профільним департаментам та комунальним підприємствам.

Також батьки, у яких маленькі діти часто гуляють біля під'їзду, попросили комунальні служби якомога швидше демонтувати старі металеві ігрові елементи, що прийшли в непридатність.

Ігор Терехов запропонував мешканцям подивитися, яку локацію для дітей створили на вул. Ахсарова, і облаштувати тут таку ж.

«Цього року ми відремонтуємо для вас внутрішньоквартальну дорогу. Старі непридатні ігрові елементи ми демонтуємо, але нових поки встановлювати не будемо. Я пропоную вам пройти на вулицю Ахсарова 3, 5, 7 і подивитися, яку для дітей ми зробили локацію. Якщо вам сподобається - таку ж побудуємо тут, але наступного року», - запропонував Ігор Терехов.

Мешканці будинків ініціативу підтримали.

Після зустрічі Ігор Терехов підкреслив, що благоустрій спальних районів міста разом з іншими великими інфраструктурними об'єктами є першочерговим завданням для міської влади. Роботи у дворі цих будинків почнуться найближчим часом.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини