На приєднаних до Харкова територіях перейменовують вулиці
25 вересня 2013 13:36
На приєднаних до Харкова територіях перейменовують вулиці Депутати Харківської міської ради сьогодні, 25 вересня, ухвалили рішення про перейменування низки вулиць на приєднаних до міста територіях.

Як повідомив відповідальний секретар міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища Олексій Хорошковатий, вулицю Приміську, що раніше входила до складу сел. Кулиничі, приєднають до вул. Християна Раковського. Нагадаємо, раніше назву вул. Раковського дістали вулиці Покко і Нагірна.

Також сесія ухвалила рішення виключити з Реєстру назв урбанонімів Харкова провулки Конюшиновий, Шведський та Херсонський у зв'язку з повним знесенням забудови.

Довідка. Верховна Рада України 6 вересня затвердила нові кордони Харкова. Зокрема, до меж міста включили 4450,58 га і виключили з них 52,32 га. Тож загальна площа Харкова становить 35002,26 га. Харкову свої землі частково передали 13 селищних та сільрад. Найбільшу кількість земель передала Кулиничівська селищна рада - 2602,49 га, Пономаренківська сільрада - 809,02 га, Черкасько-Лозівська сільрада - 238,91 га.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини