На площі Свободи заборонений рух транспорту
26 квітня 2021 17:22 Оперативна інформація
На площі Свободи заборонений рух транспорту Рух транспорту по пл. Свободи, на ділянці від перехрестя вул. Сумська - вул. Свободи до Харківського національного університету ім. Каразіна, заборонений з 10:00 26 квітня до 6:00 30 квітня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з проведенням на пл. Свободи виставки «Харків - місто людей праці».

У зв'язку з цим, рух транспорту організований правою стороною пл. Свободи, на ділянці від вул. Сумської до вул. Трінклера.

Також з 6:00 30 квітня до 10:00 5 травня буде заборонений рух транспорту по пл. Свободи, на ділянці від вул. Сумської до вул. Трінклера. На цей період шлях прямування автобусів №20е, 119е, що проходять по пл. Свободи, на ділянці від вул. Сумської до вул. Трінклера, зміниться наступним чином: - вул. Сумська - пр. Незалежності - пр. Науки і далі за маршрутом.

Крім того, рух транспорту буде заборонений з 5:00 до 19:00 1 травня по вул. Трінклера, на ділянці від пр. Незалежності до пл. Свободи.

У зв'язку з цим автобуси, що проходять по пл. Свободи, на ділянці від вул. Трінклера до узвозу Клочківського, ходитимуть так:

№33е змінить кінцеву зупинку і здійснюватиме висадку і посадку пасажирів на зупинці «Ст. м. «Наукова»;

№97е, 270е змінять кінцеву зупинку і шлях прямування до неї: узвіз Клочківський - пр. Незалежності - пр. Науки - ст. м. «Наукова» - пр. Науки - пр. Незалежності - узвіз Клочківській і далі за маршрутом.

Також з 27 квітня по 5 травня буде призупинена робота майданчика для паркування на пл. Свободи - від вул. Трінклера до вул. Сумської.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини