На площі Свободи пройшла масштабна акція «Діти Харкова - за мир!»
01 червня 2018 21:18 Місто
На площі Свободи пройшла масштабна акція «Діти Харкова - за мир!» Акція «Діти Харкова - за мир!», присвячена Міжнародному дню захисту дітей, пройшла сьогодні, 1 червня, на пл. Свободи.

У музично-хореографічній виставі взяли участь понад 3,5 тис. дітей, в тому числі юні музиканти з Ужгорода, Миколаєва та Дніпра. В акції також взяли участь діти з обмеженими можливостями.

Вихованці шкіл мистецтв і школярі на великій сцені разом з професійним симфонічним оркестром «Prime Orchestra» виконали «Bohemian Rhapsody» групи «Queen», композиції «Світ без війни» Катерини Комар, «Earth Song» Майкла Джексона, «L'envie» Джонні Холлідея і пісню «Дитинство». Музичні твори супроводжувалися хореографічними постановками.

Під час свята Харківський міський голова Геннадій Кернес звернувся до всіх його учасників.

«Сьогодні всі діти об'єднали свої серця, щоб сказати: «Ні війні! Нам потрібне мирне небо!». Я приєднуюся до всіх привітань, які сьогодні звучали на вашу адресу. Нехай цей день буде пам'ятним для вас і ваших батьків, для наших гостей. Дитинство - це найщасливіший період у житті кожної людини. І ми, дорослі, повинні зробити все можливе, щоб діти це відчували. Хотілося б, щоб наша харківська акція стала всеукраїнською. Щастя вам і миру!» - сказав Геннадій Кернес.

Після закінчення акції оркестр «Prime Orchestra» зіграв концертну програму «Світові хіти».

Довідка. Акція «Діти Харкова - за мир!» проводиться вже третій рік. Мета заходу - популяризація ідей миру, добра, єдності і справедливості. У 2017 році у великому концертному дійстві взяли участь понад 2 тис. учнів шкіл мистецтв, загальноосвітніх шкіл та учасників хореографічних колективів Харкова.

 


Друкувати
Останні новини