На перехресті вулиць Шевченка та Матюшенка ведеться масштабна реконструкція
25 липня 2018 17:49 Інфраструктура
На перехресті вулиць Шевченка та Матюшенка ведеться масштабна реконструкція Комплекс масштабних робіт з реконструкції виконується на перетині вул. Шевченка з вул. Матюшенка.

Як повідомив сьогодні, 25 липня, директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан, на перехресті виконується низка робіт - реконструкція трамвайного переїзду і заміна рейкового шляху за двома напрямками - по вул. Весніна та по вул. Шевченка, встановлення ще одного світлофора. Роботи виконуються в рамках міських програм з безпеки дорожнього руху і розвитку міського електротранспорту.

«Було багато нарікань на стан трамвайних колій в цьому напрямку. На цій ділянці замінюється контактна мережа, а також ведуться роботи з ліквідації одного з проблемних місць концентрації ДТП - перехрестя Шевченка-Матюшенка. Для вирішення цього завдання будується ще один світлофорний об'єкт. Таким чином, згодом всі напрямки будуть зарегульовані технічними засобами, пов'язані в єдиний вузол і будуть забезпечувати не тільки пропускну здатність на даній ділянці дорожньої мережі, але і не допускати скупчення транспорту на інших проблемних ділянках», - повідомив Сергій Дульфан.

Також в цьому районі передбачається облаштування зливової каналізації. Крім того, планується розширення проїжджої частини вул. Весніна, щоб забезпечити додаткову смугу для лівого повороту при спуску з вул. Весніна на Салтівку.

«Цей комплекс заходів суттєво поліпшить ситуацію з безпекою дорожнього руху. Ми міняємо рейки і контактну мережу, що також покращить безпеку пасажирських перевезень в наземному електротранспорті. Все перехрестя буде оновлене подібно перехрестю вул. Клочківська - узвіз Клочківській, і його пропускна здатність покращиться», - зазначив директор департаменту.

Коментуючи ситуацію, що зараз водіям доводиться довго чекати зміни сигналу світлофора, Сергій Дульфан повідомив, що на цій ділянці дорожньої мережі будуть розраховані нові циклограми для світлофорів.

«Час роботи світлофорного об'єкта - це розрахункова величина, яка визначається виходячи з максимальної щільності транспортних потоків, яка існує на даному напрямку. Вона розраховується за певною формулою, щоб максимально оптимізувати проїзд транспорту через даний перетин. Та циклограмма, яка працює на перехресті зараз, - тимчасова і впроваджена відповідно до першого етапу перекриття руху в рамках реконструкції перехрестя. Після її закінчення усі три світлофори працюватимуть за новими циклограмами, виходячи з нових даних про щільність транспортних потоків», - повідомив Сергій Дульфан. 

Завершити весь комплекс робіт планується до кінця вересня.

Друкувати
Останні новини